Aktualności

II Turniej Mikołajkowy Bocci

Dzięki uprzejmości ks.Jana Jagiełki dyrektora Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie oraz współpracy Fundacji Gramy z Tobą z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji - region świętokrzyski mogliśmy spotkać się w pięknej hali i rozegrać integracyjne zawody w Bocci.

Jesteśmy szczęśliwi, że tego typu zawody sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony zawodników jak i obserwatorów nawet w tym przedświątecznym czasie. W sobotnich zawodach wzięło czynny udział 36 reprezentantów w wieku od 3 do 70 lat, którym kibicowały rodziny i przyjaciele. Dla wielu uczestników minione zawody były nie tylko doskonałą okazją do wyjścia z domu, ale również do udziału w rywalizacji. Dla dużej grupy zawodników naszego turnieju był to pierwszy kontakt z Boccią.

Mamy ogromną nadzieję, że udało się nam u wielu z was zaszczepić chęć do poznania bliżej tej pięknej dyscypliny. Po zakończeniu zmagań i dekoracji trzech zwycięskich drużyn wszyscy zgromadzeni udali się na spotkanie wigilijne na którym mogliśmy się jeszcze bardziej zintegrować i podzielić się wrażeniami z rywalizacji.

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów serdecznie Dziękujemy.

Kalendarium